گروه وکلای حقوقی و مهاجرتی امریکای لاتین

مکزیک،اکوادور،ونزوئلا،ارژانتین،کلمبیا

مکزیک،اکوادور،ونزوئلا،ارژانتین،کلمبیا

گروه وکلای حقوقی و مهاجرتی امریکای لاتین

اگر به دنبال مهاجرت ارزان و بی دردسر هستید انجمن ایران - امریکای لاتین به شما زندگی و تجارت را در امریکای لاتین پیشنهاد می کند. برای کسب و کار در کشورهای مکزیک ، ونزوئلا ، پاناما ، برزیل و جزایر اروپایی امریکای لاتین مانند آروبا و کوراسل نیز ما مشاور شما خواهیم بود . گروه ما متشکل از ایرانیان دو ملیتی و وکلای دادگستری سیویل و پنال در امریکای جنوبی هستند . وکلای ایرانی ما همگی فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در دانشگاه سیمون بولیوار ونزوئلا هستند و دارای تابعیت دوگانه ایرانی - لاتین امریکایی می باشند . ما در تمامی موارد حقوقی و مهاجرتی پاسخگوی شما هستیم. در صورتی که در هر کدام از کشور های امریکای لاتین دچار مشکل حقوقی ، جزایی و زندان شده اید ما می توانیم با قدرت در کنار شما باشیم .

راهنمای مهاجرت به آمریکای جنوبی و هر آنچه باید بدانید!

 

 

آمریکا یکی از بزرگترین قاره های کره ی زمین است که از سه بخش آمریکای جنوبی، مرکزی و شمالی تشکیل شده است. در این قاره جاذبه های طبیعی بی نظیری وجود دارد که هر مسافر ماجراجویی را به سمت خود جذب می کند.

 

ضمنا بخاطر ارزانی و پایین بودن هزینه زندگی در منطقه امریکای لاتین در صورتی که به دنبال یک زندگی ارام و راحت و به دور از هیاهو هستید و از طبیعت و سواحل زیبا و موسیقی لذت میبرید ، قصد داریم تا به سمت جنوب قاره آمریکا برویم و به ترتیب کشورهایی که در این محدوده از این قاره وجود دارد معرفی کنیم تا زمانی که شما عزیزان تصمیم به مهاجرت به آمریکای جنوبی گرفتید، بدانید تنها نیستید و ما در کنار شما هستیم .

 

 بخش آمریکای جنوبی از تنوع فرهنگی و جاذبه های هیجان انگیزی برخوردار است و در مقایسه با کشورهای اروپایی، مقصدی ارزان و بسیار جذاب به شمار می آید. با ما در ادامه همراه باشید تا برای سفر به آمریکای جنوبی آماده شوید.